پیام مدیردفتر موسیقی وزارت ارشاد؛

فرصتی كه جشنواره موسیقی جوان ایجاد كرد

فرصتی كه جشنواره موسیقی جوان ایجاد كرد

سایت رسمی سیامك یزدانجو: مدیركل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیامی را منتشر نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با شروع بخش های مختلف جشنواره موسیقی جوان، پیامی را منتشر نمود.
در پیام محمد اله یاری آمده است:
جشنواره ملی موسیقی جوان فرصت مغتنمی برای بیان احساسات و عواطف لطیف جوانان است و امکان شناخت بهتر وضعیت موسیقی و ظرفیت های هنرمندان و جوانان و اجرای آثارشان را فراهم می آورد.
این جشنواره با محوریت موسیقی نواحی، دستگاهی و کلاسیک که بنیان و اعتبار فرهنگی دارند، بستر مناسبی است تا داشته های باارزش هنری جوانان بیان و با نگاه و نظر استادان و هنرمندان پیشکسوت صیغل یابد. جوانانی که جریان آینده موسیقی کشور با حضور و هنر آنان پیش می رود.
جشنواره ملی موسیقی جوان راهی روشن به آینده موسیقی ایران است که به شایستگی می تواند هویت فرهنگی، دینی و موسیقایی ما و پویایی جوانان را در موسیقی ارائه نماید. اعتبار و جایگاه جشنواره با مشارکت و همراهی استادان شاخص موسیقی در داوری و روند منظم برگزاری جشنواره تثبیت شده است.
چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با وجود شیوع ویروس کرونا با استقبال و اشتیاق هنرمندان جوان با روشی دیگر برگزار می گردد و تجربه ای متفاوت را در این رویداد رقم می زند.
فرصت را مغتنم می شمارم و از کوشش های دبیر محترم جشنواره، داوران فرهیخته و همکارانم در دبیرخانه و ستاد اجرائی و پشتیبانی جشنواره قدردانی می کنم.


منبع:

1399/07/30
13:03:32
5.0 / 5
968
تگهای خبر: جشنواره , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو