مسابقه بین المللی نقاشی دست های پاك كانون به قدم آخر رسید

مسابقه بین المللی نقاشی دست های پاك كانون به قدم آخر رسید

سایت رسمی سیامك یزدانجو: آیین پایانی مسابقه بین المللی نقاشی دست های پاك به صورت مجازی از مشهد و در سایت این رویداد پخش می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، آئین پایانی مسابقه بین المللی نقاشی دست های پاک در مشهد مقدس روز دوشنبه ۱۹ آبان به صورت مجازی انجام می شود.
سایت این مسابقه هنری به آدرس اینترنتی cong-phcai.mums.ac.ir از ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ این آئین را به صورت زنده از شهر مقدس مشهد پخش می کند.
در این میان هم زمان با شیوع بیماری کرونا در ایران و تعداد زیادی از کشورهای جهان، فراخوان مسابقه بین المللی دست های پاک نجات بخش زندگی در رشته نقاشی و با موضوع بهداشت فردی و شست وشوی دست ها از طرف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی منتشر گردید.
بر اساس این فراخوان، کودکان و نوجوانان ۴ الی ۱۸ سال در بخش ملی و بین المللی از ۲۷ کشور جهان آثار خودرا تا اختتام مرداد در سایت www.paint.fast.kpf.ir بارگذاری کردند و حدود ۹ هزار اثر از ایران و ۲۷ کشور جهان به این مسابقه ارسال شد که حالا در مرحله داوری است.
دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مرکز کنترل عفونت بیمارستان های دانشگاه ژنو سوئیس بعنوان مرکز همکار سازمان بهداشت جهانی در ایمنی بیمار در برگزاری این رویداد با کانون مشارکت داشتند.


منبع:

1399/08/20
11:58:40
5.0 / 5
1117
تگهای خبر: ساز , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو