در شورای نظارت بر آموزشگاه های موسیقی؛

پرونده تاسیس پنج آموزشگاه بررسی گردید

پرونده تاسیس پنج آموزشگاه بررسی گردید

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو شورای مركزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی به منظور رعایت پروتكل های بهداشتی، صورت آنلاین برگزار گردید.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی دفتربرنامه ریزی و توسعه آموزش های فرهنگی و هنری، اولین نشست شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا روز یکشنبه ۲۵ آبان برگزارشد.
در این جلسه، پرونده متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضای شورا بررسی گردید و تعداد پنج پرونده تائید شد، که از این تعداد یک نفر از استان تهران، یک نفر از استان البرز، یک نفر از استان ایلام، یک نفر از استان مازندران و از استان فارس هم یک نفر مورد تائید قرار گرفت.
حسن ریاحی، داود گنجه ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، احمد صدری بعنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر آموزش اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاههای آزاد موسیقی را می سازند.
این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سرتاسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی به صورت هفتگی برگزار می گردد.


منبع:

1399/08/26
20:17:50
5.0 / 5
1130
تگهای خبر: آموزش , ساز , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو