با وجود انتقادات به سردیس های سمپوزیوم مفاخر؛

سومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی مفاخر مجازی

سومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی مفاخر مجازی

سایت رسمی سیامك یزدانجو: سومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی مفاخر ویژه دانشمندان معاصر در حالی برگزار می گردد كه چندی قبل سردیس های ساخته شده در دومین سمپوزیوم مفاخر ویژه هنرمندان معاصر مورد انتقاد بسیار واقع شد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، سازمان زیباسازی شهر تهران با عنایت به شرایط موجود و انتشار بیماری کرونا در سطح کشور به منظور پیشگیری از انتشار بیماری کرونا و همینطور حفظ سلامت هنرمندان و دیگر دست اندرکاران برگزاری این دوره از سمپوزیوم ملی مفاخر، این رویداد بزرگ هنری را از امروز (سوم آذر) به صورت مجازی برگزار می نماید.
این سازمان بعد از برگزاری ۲ رویداد مهم هنری در حوزه مجسمه سازی مفاخر، سومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی ویژه مفاخر معاصر را سوم آذرماه آغاز کرده و در ادامه دهمین سمپوزیم بین المللی مجسمه سازی تهران ا هم برگزار خواهد نمود.
این سومین رویدادی است که به ساخت سردیس دانشمندان و مفاخر ملی اختصاص یافته است. در این رویداد ۲۱ هنرمند از سوم آذرماه سردیس ۲۱ نفر از مفاخر ملی را در کارگاه های شخصی شان می سازند.
سومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی مفاخر آذر ۹۹ در حالی برگزار می شود که چندی قبل سردیس های ساخته شده در دومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی مفاخر ویژه هنرمندان معاصر مورد انتقاد بسیار واقع شد.

1399/09/04
11:42:24
5.0 / 5
1059
تگهای خبر: ساز , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳