محسن توسلی با مهر مطرح كرد؛

واكنش هنرمندانه به ترور دانشمند هسته ای

واكنش هنرمندانه به ترور دانشمند هسته ای

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو خواننده موسیقی پاپ كشورمان در واكنش به ترور شهید فخری زاده ضمن اشاره به ضرورت انجام فعالیتهای فرهنگی هنری در مقابل چنین اتفاقاتی، بر انتقام سخت از قاتلان این شهید تاكید كرد.محسن توسلی خواننده موسیقی پاپ کشورمان که طی سالهای اخیر فعالیتهای گوناگونی را در حوزه تولید و انتشار آثار موسیقایی با مضامین انقلابی و حماسی داشته در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به شهادت شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و از دانشمندان برجسته هسته ای عنوان کرد: طی روزهای اخیر با واکنش های زیادی در فضای مجازی پیرامون ترور شهید فخری زاده روبه رو شدم که هرکدام دربرگیرنده شرایطی بود که می تواند در بخش های جداگانه بررسی شود.
وی اضافه کرد: من بر این باورم ما هر جا کوتاه آمده ایم و واکنش نشان نداده ایم ماجرا به سمتی رفته که گویا دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را گستاخ تر کرده است، ازاین رو معتقدم باید هرچه سریعتر پاسخ سختی به عاملان ترور شهید فخری زاده داده شود.
این خواننده در بخش دیگری از صحبت های خود و در پاسخ به سئوالی در خصوص اینکه آیا در شرایط فعلی انجام کارهای فرهنگی و هنری می تواند ثمربخش باشد یا خیر؟ توضیح داد: من همیشه معتقدم کار فرهنگی باید صورت گیرد چون که هم به لحاظ روحی و روانی می تواند شرایط خاصی را در عموم جامعه ایجاد نماید و هم باعث تسکین آلام و دردهایی می شود که در این شرایط پیرامون صدمه دیدگان چنین اتفاقاتی روی می دهد. این شرایط حتما می تواند مورد توجه هنرمندان دغدغه مندی باشد که می بایست در این شرایط حضور ویژه ای داشته باشند.
توسلی اظهار داشت: وقتی حادثه تلخ منا به وجود آمد، بنده به همراه تعدادی دیگر از دوستانم کمتر از ۲۴ ساعت اثری را آماده کردیم که خوشبختانه بازخوردهای بسیار خوبی در بین مردم داشت و توانست تا حدی تسکین دهنده دل های پردرد ناشی از این حادثه تلخ باشد. به هر حال در این شرایط که باید انتقام سخت در اولویت کارها باشد تولید آثار فرهنگی هنری هم می تواند تاثیرات خویش را داشته باشد. در مورد شهید بزرگوار محسن فخری زاده هم ماجرا به همین شکل است و من امیدوارم شرایطی فراهم گردد که در کنار انتقام سختی که باید از این اتفاق گرفت بتوانیم کارهای هنری را تولید نماییم.

1399/09/10
16:13:36
5.0 / 5
1029
تگهای خبر: پاپ , خواننده , ساز , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو