توسط انتشارات معین؛

۱۰۰موسیقیدان موثر تاریخ به چاپ دوم رسید

۱۰۰موسیقیدان موثر تاریخ به چاپ دوم رسید

سایت رسمی سیامک یزدانجو: کتاب 100موسیقیدان موثر تاریخ نوشته گینی گورلینسکی با ترجمه مهرداد معینی توسط انتشارات معین به چاپ دوم رسید.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، کتاب «۱۰۰ موسیقیدان تأثیرگذار تاریخ» اثر گینی گورلینسکی با ترجمه مهرداد معینی اخیرا توسط انتشارات معین به چاپ دوم رسیده است. چاپ اول این کتاب ابتدای پاییز سال قبل به بازار نشر آمد.
کتاب پیش رو، یکی از عناوین مجموعه «۱۰۰ چهره تأثیرگذار تاریخ» از دانشنامه بریتانیکا است که انتشارات معین تابحال ترجمه عناوین «یکصد زن تأثیرگذار تاریخ»، «صد نویسنده تأثیرگذار تاریخ»، «یکصد فیلسوف تأثیرگذار تاریخ»، «یکصد دانشمند تأثیرگذار تاریخ» و «یکصد رهبر تأثیرگذار تاریخ» را در قالب آن منتشر نموده است. از این مجموعه، «یکصد دانشمند تأثیرگذار تاریخ» دیگر کتابی است که انتشارات معین اخیرا با چاپ دوم به بازار نشر عرضه نموده است.
«۱۰۰ موسیقیدان تأثیرگذار تاریخ» همانطور که از عنوانش پیداست در معرفی ۱۰۰ موسیقی دان برتر تاریخ نوشته شده و گردآورنده اش سبک های مختلف و فناوری های به کار رفته برای پیشرفت موسیقی را در طول تاریخ مورد کند و کاو قرار داده است. چهره هایی که در این کتاب معرفی شده اند، تلاش داشته اند نه فقط تأثیرگذار باشند، بلکه در طول تاریخ به این تأثیرگذاری ادامه بدهند.
برخی از چهره های معرفی شده در «۱۰۰ موسیقیدان تأثیرگذار تاریخ» رهبران جنبش های موسیقی بوده اند. برخی دیگر نیز در اصلاحات و تغییرات مختلف در این عرصه دست داشته اند.
چاپ دوم این کتاب با ۵۸۳ صفحه و قیمت ۹۰ هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1399/10/05
00:55:45
5.0 / 5
940
تگهای خبر: موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو