شناساندن ارزش و هویت پیكسل در نمایشگاه گلیچ:

زبان پیكسل

زبان پیكسل

سایت رسمی سیامک یزدانجو: نمایشگاه گروهی فیلم و ویدئو با عنوان گلیچ: زبان پیکسل به کوشش محمدعلی فاموری و صادق مجلسی پور در گالری باوان برگزار شده است.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، نمایشگاه گروهی فیلم و ویدئو با عنوان «گلیچ: زبان پیکسل» به کوشش محمدعلی فاموری و صادق مجلسی پور به مدت ۱۱ هفته، میزبان آثار ویدئویی ۲۷ هنرمند حوزه گلیچ آرت در گالری باوان است و هر جمعه آثار ویدئویی ۲ هنرمند را به مدت ۷ روز به معرض نمایش گذاشته می شود.
این نمایشگاه که از یک سال پیش برنامه ریزی و تدارک دیده شده است، در تلاش است تا به دور از جهان بینی عموم نسبت به مقوله نویز، به شناساندن ارزش و هویت پیکسل بپردازد و مخاطب در ذهن خود زبان پیکسل را وادار به بازخوانی باردیگر کند.

آبارکا، آرش معصوم، آرزو رمضانی، بهروز فراهانی، دیو فنگ، الناز محمدی، عرفان عاشوریان، فرانسسکو کوروی، فراکو پالیوف، گلناز بهروزنیا، حسین پوراسماعیل، محمدعلی فاموری، نازیلا کریمی، ندا دست افکن، نیکزاد عربشاهی، نیما منصوری، پریسا پاک ضمیر، پرنیان دنیاری، رضا فاموری، راضیه کوشکی، ساباتو ویسکونتی، صادق مجلسی، شالالا سلام زاده، سینا کیادلیری، شهاب شاه علی، ساتوره و وحید قادری، هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.
فعالیت این نمایشگاه تا تاریخ ۲۱ اسفند ۹۹ به صورت اختصاصی در بخش منهای یک گالری باوان به آدرس خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ ادامه خواهد یافت. رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مخاطبان در حین بازدید از نمایشگاه الزامی است.


منبع:

1399/10/06
19:37:15
5.0 / 5
855
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو