در گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مطرح شد؛

حجت اشرف زاده برای تولد آوا می خواند

حجت اشرف زاده برای تولد آوا می خواند

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو حجت اشرف زاده در سالگرد تاسیس رادیو آوا قطعه ای با فضای امیدبخشی می خواند.شهرام ملازاده مدیر شبکه رادیویی پیام و آوا همزمان با سالروز تاسیس رادیو آوا به خبرنگار مهر بیان نمود: بخش عصرگاهی رادیو آوا امروز شنبه ۶ دیماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ با حضور حجت اشرف زاده به صورت زنده روی آنتن می رود.
وی اضافه کرد: در این برنامه پیام تبریک خوانندگان سنتی و پاپ کشور به مناسبت سالروز تاسیس رادیو آوا پخش می شود که همچون آنها می توان به پیام های حامی شریف، قاسم افشار، مجتبی کبیری، علیرضا افتخاری، علی خدایی، علی نفری، وحید اختری، رسول کارگشا، مهدی جهانی بیژن خاوری، امیر کریمی، بهرام پاییز پیام اشاره نمود.
مدیر رادیو آوا اظهار داشت: رادیو آوا ۶ دیماه سال ۱۳۸۶ با هدف پخش موسیقی فاخر در گونه های ملی و محلی در کنار رادیو پیام افتتاح شد. این شبکه به دنبال ارتقاء سطح شنیداری مخاطب در کنار ایجاد نشاط و سرگرمی تاسیس شد و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود مانند رادیو نما و فضای مجازی جهت تعامل با مخاطب و ارتباط با هنرمندان این عرصه و نهادهای متولی موسیقی را در دستور کار قرار داده است.
ملازاده اظهار داشت: رادیو آوا در جهت تعامل با مخاطبان در سرتاسر کشور با طراحی پویش های مختلف در مناسبت های ملی و مذهبی (تقویمی) از مخاطب می خواهد تا در تأمین عکس با این رادیو مشارکت کنند که این طرح با استقبال گسترده شنوندگان رادیو آوا در سرتاسر کشور رو به رو شده است.
مدیر رادیو آوا و پیام خاطرنشان کرد: در روزهای و مناسبت های تقویمی از مخاطبان درخواست می شود با تأمین محتوا از قبیل تصویر و پیام های خود (صوتی و متنی) در پویش مربوطه شرکت نمایند و آثار ارسالی از جانب مخاطبان در رادیو نمای هر دو شبکه پیام و آوا با عکس و مشخصات ارسال کننده نمایش داده می شود.
وی در قسمتی دیگر اعلام نمود که امروز همزمان با سالروز تاسیس شبکه، حجت اشرف زاده به رادیو می آید و مقرر است قطعه «سخت نگیر» را با مبحث امیدبخشی در روزهای کرونا بخواند.
شاعر این قطعه حسین غیاثی، آهنگساز و تنظیم کننده حمید علی اکبر زاده است و برای نخستین بار از رادیو آوا به مناسبت سالروز تاسیس این شبکه پخش می شود.

1399/10/06
22:49:37
5.0 / 5
816
تگهای خبر: آهنگ , پاپ , ساز , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو