در جستجوی معنا به هفت ثمر رسید

در جستجوی معنا به هفت ثمر رسید

سایت رسمی سیامک یزدانجو: نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی و حجم، پروانه عنادی با عنوان در جستجوی معنا جمعه 26 دی در گالری هفت ثمر انجام می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، پروانه عنادی که جمعه ۲۶ دی نمایشگاه نقاشی هایش با عنوان «در جستجوی معنا» در گالری هفت ثمر افتتاح می شود، درباره این نمایشگاه اظهار داشت: در جهانی به وسعت بی معنایی و پوچی که همه چیز می تواند برمبنای قوانین جبری و غریزه باشد، انسان معاصر تنهاست و هیچ مامنی برای پناه بردن ندارد و تنها نگاه «معنابخش» است که می تواند پدیده های چرک وعادی و یومیه زندگی را بدل به معنایی کند که ارزش زیستن داشته باشد. گاهی دنیا به مثابه زباله دانی است که جز پوچی در آن نیست و تنها زمانی راه نجات هویدا می شود که در بین این هیاهو ردی از معنا یافته آنرا برجسته نماییم.
در استیتمنت این نمایشگاه آمده ات: «گستره هستی همیشه از درک بشر وسیع تر بوده و هست...
هنوز و هرروز به خیلی از رویدادها ناباورانه ودر بهت می نگریم و هیچ کلیدی برای فهم آنها در دست نداریم، آنچه در این میانه ما را یاری می دهد، معنایی است که در بسیاری اوقات برای پدیده های اطراف در ذهن خود می سازیم تا از ورطه پوچی نجاتمان دهد. معنایی که سراسر عیناً خود همان بی معنایی است!
این مجموعه کاوشی است جستجوگرانه در فرم های تصادفی و پیش بینی نشده ای که به سمت و سو و محتوایی سوق یافته اند و در این رهگذر معنایی تولید شده است که اینک با لذت جویی و گریز از درد هم راه است.»
نمایشگاه «در جستجوی معنا» از روز جمعه ۲۶ دی ماه در گالری هفت ثمر افتتاح می شود و تا روز چهارشنبه اول بهمن ماه ادامه دارد. علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ می توانند به گالری هفت ثمر واقع در خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه پنجم شماره ۸ مراجعه کنند.


منبع:

1399/10/25
13:29:54
0.0 / 5
792
تگهای خبر: ساز , نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو