مسعود زنده روح كرمانی خبر داد:

كاوه فرزانه بر اثر كرونا درگذشت

كاوه فرزانه بر اثر كرونا درگذشت

سایت رسمی سیامک یزدانجو: کاوه فرزانه عکاس و پژوهشگر هنر بر اثر بیماری کرونا و روز ۲۳ تیر دارفانی را وداع گفت.مسعود زنده روح کرمانی رئیس هیأت مدیره انجمن عکاسی میراث فرهنگی با تأیید این خبر به خبرنگار مهر اظهار داشت: متأسفانه کاوه فرزانه محقق، مدرس، مترجم و عکاس طبیعت از میان ما رخت بر بست و بیماری کرونا وی را از ما و از جامعه عکاسی گرفت. او مدتی در بیمارستان بستری بوده است و روز ۲۳ تیر بر اثر همین بیماری منحوس در منزل خود دارفانی را وداع گفت. پیکر این هنرمند و پژوهشگر فقید هم همان روز پنجشنبه ۲۳ تیر در امامزاده عبدالله مهرشهر کرج به خاک سپرده شده است.
وی بیان نمود: متأسفانه تمامی خانواده این عکاس هم درگیر بیماری کرونا و در قرنطینه هستند که برای آنها هم آرزوی سلامتی داریم.
زنده روح کرمانی با انتقاد از روند واکسیناسیون در کشور، اظهار داشت: تا چه زمانی ما باید سرمایه های اجتماعی کشورمان را از دست بدهیم تا فکری اساسی برای ریشه کن شدن این بیماری شود؟ امیدوارم شرایط بهتری را در جامعه شاهد باشیم.
وی همینطور پیام تسلیت انجمن عکاسی میراث فرهنگی را هم در اختیار خبرگزاری مهر قرار داد که به شرح زیر است:
«تسلیت به جامعه عکاسی
باورمان نمی شود
باورمان نمی شود
استاد کاوه فرزانه، محقق، مدرس، مترجم، عکاس از میان ما رخت بر بست. متأسفانه بیماری کرونا وی را از ما و از جامعه عکاسی گرفت.
فرزانه ای مهربان، اندیشمند و پر تلاش.
هیأت مدیره انجمن عکاسی میراث فرهنگی ضمن عرض تسلیت به جامعه عکاسی و اعضای انجمن، در غم از دست دادن یکی از فرزانگان و آموزگاران عکاسی و عضو هیأت مدیره به سوگ می نشیند.
روحش شاد و قرین رحمت باد
هیأت مدیره انجمن عکاسی میراث فرهنگی»
خبرگزاری مهر هم ضایعه درگذشت این هنرمند فقید را به خانواده و جامعه هنری کشور تسلیت می گوید.

1400/04/27
11:38:07
5.0 / 5
555
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو