با حضور مدیران موسیقی ارشاد؛

یک هنرمند پیشکسوت گواهینامه درجه یک هنری دریافت کرد

یک هنرمند پیشکسوت گواهینامه درجه یک هنری دریافت کرد

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو گواهینامه درجه یک هنری با حضور مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل انجمن موسیقی ایران به محمدجلیل عندلیبی آهنگساز و نوازنده پیشکسوت موسیقی اعطا شد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری از جانب شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور به محمدجلیل عندلیبی آهنگساز و نوازنده سنتور اعطا شد.
محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد صدری دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور، علی نیکنام انزابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران با حضور در منزل محمد جلیل عندلیبی درجه یک هنری را به این هنرمند اهدا کردند.
در ابتدای جلسه محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: نشان درجه یک هنری شما از مدت ها پیش آماده شده بود اما متأسفانه به علت شیوع کرونا اعطای آن به تعویق افتاد. بنا داشتیم که مراسمی در تالار رودکی برگزار نماییم که برخی از عزیزان با برگزاری مراسم در همه گیری ویروس کرونا مخالفت کردند ازاین رو تصمیم گرفتیم با حضور در منازل پیشکسوتان عرصه موسیقی، گواهینامه درجه یک هنری را به آنها تقدیم نماییم.

محمدجلیل عندلیبی هم اظهار نمود: فعالیتهای خویش را در زمینه موسیقی از ۱۳ سالگی شروع کردم. در گذشته سال ها رهبر ارکستر سنتی دفتر موسیقی بودم و آخرین کنسرت این ارکستر به دوره بیست و سوم جشنواره موسیقی فجر برمی گردد که در تالار وحدت برگزار گردید. کاری را روی مثنوی مولانا به همراه همسرم آماده کردیم و همراه او در زمینه موسیقی آیینی بانوان کار می نماییم و تلاش کردیم کاری انجام دهیم که حداقل الگوی خوبی برای بانوان باشد.
وی افزود: بنده در حوزه موسیقی هرکاری از دستم برآمده انجام دادم و مهم ترین مساله در زندگی و کارم رضایت خداوند است. اصولاً تلاش می کنم بدون حاشیه باشم که آرامش بیشتری داشته باشم.
در آخر این مراسم گواهینامه درجه یک هنری به محمدجلیل عندلیبی آهنگساز و نوازنده سنتور اعطا شد.

1400/06/10
11:36:32
5.0 / 5
577
تگهای خبر: آهنگ , جشنواره , ساز , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو