از آنتن شبكه چهارسیما؛

تازه ترین میهمان سرنا معرفی گردید

تازه ترین میهمان سرنا معرفی گردید

علی اکبر مرادی از هنرمندان شناخته شده موسیقی ایرانی در تازه ترین مجله شبانگاهی موسیقایی سُرنا بعنوان میهمان حضور پیدا خواهدنمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی شبکه چهارسیما، رضا مهدوی سردبیر ومجری کارشناس برنامه سُرنا یکشنبه ۲۵ مهر، میزبان علی اکبر مرادی از پژوهشگران موسیقی، تنبورنواز، مدرس و مولف است که درباب موسیقی نواحی کرمانشاهان به گپ و گفتگو خواهد پرداخت.
«سُرنا» عنوان مجله شبانگاهی موسیقایی شبکه چهار است که یکشنبه شب ها از ساعت ۲۳ پخش می شود.
در این قسمت از برنامه شاهد اجرای موسیقی توسط حیدر کاکی، موسیقی دان کُرد کرمانشاه و نوازنده‌ی تنبور، تار و سه تار، دانش آموختهٔ کارشناسی ارشد موسیقی نیز خواهیم بود.
«سُرنا» عنوان مجله موسیقایی با اجرا و سردبیری رضا مهدوی است که یکشنبه شب ها بصورت تخصصی به موسیقی اصیل ایرانی و ویژه موسیقی مقامی و سنتی با حضور موسیقیدانان، هنرمندان، مسئولان و کارشناسان این حوزه می پردازد.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علیبازی در گروه ادب و هنر تولید شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل معرفی تک آهنگ ها، گزارش، چهره های نامدار موسیقی ایران، سواد موسیقایی را شامل می شود و اهتمام در افزایش آگاهی و سواد شنیداری و موسیقایی مخاطبان عام دارد.

1400/07/25
23:32:21
5.0 / 5
591
تگهای خبر: آهنگ , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو