در پی كناره گیری شجریان از فیلم حسن فتحی

تهیه کننده مست عشق: خواسته همایون شجریان غیرمعقول نیست

تهیه کننده مست عشق: خواسته همایون شجریان غیرمعقول نیست

بعد از طولانی شدن ساخت فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی و فراهم نشدن شرایط قرارداد همایون شجریان و سهراب پور ناظری از همکاری با این پروژه کناره گیری کردند.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، «مست عشق» جدید ترین فیلم سینمایی حسن فتحی که این روزها مشغول ساخت سریال «جیران» برای شبکه نمایش خانگی است، با بازی شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در نقش های شمس تبریزی و مولانا و هم جمع قابل توجهی از بازیگران مطرح ترکیه به روایت داستانی از زندگی شمس و مولانا می پردازد.
ساخت فیلم« مست عشق« حدودا تکمیل شده و طبق آخرین پیگیری ها تلاش می شود تا با آخر مراحل فیلمبرداری و مراحل فنی در ماههای آینده آماده شود.
در این پروژه قرار بود همایون شجریان و سهراب پورناظری برای موسیقی فیلم همکاری داشته باشند، اما این دو هنرمند از پروژه کناره گیری کردند.
مهران برومند -تهیه کننده مست عشق - در اینباره به ایسنا توضیح داد: خواسته آقای شجریان غیرمعقول نیست و آنچه ما می خواستیم هم غیرمعقول نبود، اما با عنایت به متوقف بودن پروژه در مدت دو سال شرایط همکاری فراهم نشد چون همه چیز بستگی به شرایط ما داشت که نتوانستیم توافق قبلی را ادامه دهیم؛ در واقع علیرغم تلاشی که از سوی گروه تهیه فیلم برای رسیدن به یک توافق جدید صورت گرفت اما شرایط مهیا نشد، در نتیجه با کمال رفاقت دوستی و احترام قرار بر این شد که در پروژه دیگری با یکدیگر همکاری داشته باشیم.
او اضافه کرد: ما تلاش می نماییم فیلم به اکران آخر سال جاری برسد.
در این باره همایون شجریان هم در یادداشتی به امضای نام خود و سهراب پورناظری نوشته است: «با به انتها رسیدن مراحل تدوین فیلم سینمایی «مست عشق» در جلسه ای که با تهیه کننده محترم فیلم، آگاهی یافتیم که پروژه توان اختیار گذاردن امکانات مورد توافق در گفتگوهای آغازین جهت ساخت موسیقی را دارا نیست و با نظر و حساسیت و عشق ما به نام و جایگاه حضرت مولوی پذیرش هر گونه محدودیتی در خلق و تهیه موسیقی این اثر ناممکن می نمود، پس بنا را بر این نهادیم که از همکاری در این پروژه کناره گیری نماییم.»
منبع:

1400/09/02
16:17:44
5.0 / 5
528
تگهای خبر: موسیقی , نمایش , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو