تبریك مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت و مدیركل دفتر هنرهای تجسمی به خبرنگاران

تبریك مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت و مدیركل دفتر هنرهای تجسمی به خبرنگاران

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت و مدیركل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام های جداگانه ای روز خبرنگار را تبریك گفتند.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، سید محمد طباطبایی حسینی ـ مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ـ با انتشار پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالان این حوزه تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
«اینکه همچنان در عرصه رسانه کورسویی حتی به قدر چراغکان چشمک زن برای هنرمندان پیشکسوت روشن نگاه داشته شده است، یعنی هنوز می توان امید داشت که برگ ها جان بگیرند، درخت ها شکوفه دهند و آفتاب کمی دیرتر غروب کند.
خرسندیم که قلمتان قائم است در راه آگاهی بخشی برای هنر و در تقویم رسانه ای تان هنرمندان پیشکسوت که عمری در این حوزه روز و شب گذرانیده اند جایگاه ویژه ای دارند.
پیشکسوتان هنر و موسسه هنرمندان پیشکسوت در ۱۷ مرداد ماه و گرامیداشت روز خبرنگار از شما به پاس تلاش هایتان برای اطلاع رسانی فعالیتهای این موسسه و هم توجهتان به پیشگامان هنر قدردانی می کند. قلمتان قائم، قامتتان استوار.»
همچنین هادی مظفری ـ مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی ـ هم با انتشار پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
«خبرنگاری شغل دشواری است. آنقدر دشوار که از آن رهایی نداری. همین است که عزیزند و ارجمند.
روز خبرنگار تنها بهانه ای است برای سپاس از هر آنچه برای اعتلای فرهنگ و هنر این مرزوبوم نوشتید و برای هنر این خاک سرمایه کردید. قدردان بودن و قلم استوارتان هستیم.»

سرپرست اداره کل روابط عمومی فرهنگستان هنر هم با ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفته است.
منبع:

1399/05/18
15:00:25
5.0 / 5
1089
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱