به دبیری محمدرضا آزاده فر؛

سمپوزیوم اتنوموزیکولوژی

سمپوزیوم اتنوموزیکولوژی

سمپوزیوم یک روزه اتنوموزیکولوژی توسط گروه موسیقی شناسی دانشکده موسیقی دانشگاه هنر با همکاری شورای بین المللی موسیقی سنتی به دبیری محمدرضا آزاده فر برگزار می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، گروه موسیقی شناسی دانشکده موسیقی دانشگاه هنر با همکاری شورای بین المللی موسیقی سنتی (ICTM) به منظور معرفی دستاوردهای یک سال قبل اتنوموزیکولوژی در ایران و معرفی فعالیتهای علمی و میدانی در حوزه قوم موسیقی شناسی و همینطور ایجاد پیوند میان پژوهشگران این حوزه، نخستین سمپوزیوم «اتنوموزیکولوژی» ایران را در ۲۱ آذر ماه سال ۱۴۰۰ با دبیری محمدرضا آزاده فر برگزار می نماید.
در متن فراخوان این رویداد آمده است:
اهداف سمپوزیوم: به اشتراک گذاشتن آخرین دستاوردهای مطالعات اتنوموزیکولوژی در ایران، پیوند و آشنایی دانشجویان، اساتید و پژوهشگران مطالعات موسیقی شناسی ایرانی و قوم موسیقی شناسی، ارتقای فرهنگ مطالعات آکادمیک موسیقی در ایران، معرفی فعالیتهای شورای بین المللی موسیقی سنتی (ICTM).
رویکرد و مبحث سمپوزیوم: رویکرد و مبحث نخستین دوره سمپوزیوم آزاد است و به عرضه مطالعات موسیقی شناسی ایرانی و آخرین دستاوردهای میدانی در حوزه قوم موسیقی شناسی می پردازد.
محل برگزاری سمپوزیوم: محل برگزاری سمپوزیوم دانشگاه هنر است.
شرایط شرکت کنندگان مجاز: تمامی پژوهشگران حوزه موسیقی شناسی و اتنوموزیکولوژی شامل دانشجویان فعلی دانش آموختگان، اعضای هیأت علمی و پژوهشگران آزاد مجاز به شرکت در این سمپوزیوم هستند.
گاه شمار سمپوزیوم: مهلت ارسال چکیده: ۱۵ آبان ماه، تاریخ داوری و اعلام اسامی منتخب: ۲۵ آبان ماه، تاریخ برگزاری سمپوزیوم: ۲۱ آذر ماه ۱۴۰۰
ارکان سمپوزیوم: دبیر سمپوزیوم و نماینده ICTM: محمدرضا آزاده فر، شورای علمی سمپوزیوم: محمدرضا آزاده فر، ساسان فاطمی، حسین میثمی، هومان اسعدی، حمید عسکری.
هزینه شرکت در سمپوزیوم: متقاضیان ارائه: پنجاه هزار تومان، شنوندگان و تماشاگران: مجانی
فرمت آماده سازی چکیده: در متن چکیده از ذکر مقدمات و کلیات خودداری شود و مستقیماً به مسئله مورد مطالعه، اهداف آن، اساس کار و میزان موفقیت این مطالعه با استناد به نتایج کار به صورت مختصر اشاره شود. طول چکیده، کمتر از ۲۵۰ و بیشتر از ۳۵۰ کلمه نباشد. چکیده باید به تنهایی کامل و فقط دارای یک پاراگراف باشد.
واژه های کلیدی: بین ۵ الی ۷ واژه که با ویرگول، از هم جدا شده و در یک خط باشند. (۱۲ بی نازنین پررنگ)

شیوه ارسال چکیده مقالات: ارسال چکیده مقاله در فرمت word به ایمیل دبیرخانه سمپوزیوم [email protected]
شیوه نامه و معیارهای ارزیابی مقالات: میزان تناسب محتوای مقاله با مبحث و محورهای کنفرانس چقدر است؟، میزان نوآوری و بدیع بودن مقاله در چه حدی است؟، غنای تحلیلی و قوت استدلال مقاله در چه حدی است؟، پیشینه مبحث تا چه حد مورد مطالعه و ارجاع قرار گرفته است؟، تا چه اندازه عنوان مقاله با محتوای آن تناسب دارد؟، مقاله تا چه حد حاوی پرسش اساسی و فرضیات مناسب است؟، مبانی و چارچوب نظری مقاله تا چه اندازه با مبحث تناسب دارد؟، پرداختن به این مورد تا چه اندازه حائز اهمیت است؟، روش تحقیق تا چه اندازه با مبحث تناسب دارد؟، جامعیت مقاله، انسجام ساختاری و تناسب بخش ها و پیوستگی مطالب آن در چه حدی است؟، جمع بندی و نتیجه گیری مناسب و عرضه پیشنهادات مشخص در مقاله تا چه اندازه رعایت شده است؟، تا چه اندازه اصول و قواعد نگارش ادبی و علمی و پیراسته بودن متن از غلط های املایی و متنی رعایت شده است؟، میزان اعتبار مراجع، روزآمد بودن آنها، رعایت امانت و شیوه مناسب ارجاع دهی مقاله در چه حدی است؟، اصول علمی و اعتبار کار میدانی در مقاله در چه حدی رعایت شده است؟
سایر موارد: پروتکل ها و تمهیدات بهداشتی لازم جهت پیش گیری از بیماری کرونا در نظر گرفته شده و رعایت خواهد شد.
نشانی دبیرخانه سمپوزیوم: استان البرز، کرج، میدان آزادگان، خیابان مطهری بلوار نبوت، خیابان بوعلی، دانشگاه هنر، دانشکده موسیقی.


منبع:

1400/07/24
12:54:29
5.0 / 5
584
تگهای خبر: ساز , موزیك , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو